Bang!

Bang! - Kartová hra veľkého kalibru
Už oddávna ide šerif po banditoch a banditia po šerifovi. Odpadlík tajne intriguje a je pripravený prebehnúť k jednej alebo druhej strane. Ale kto sú tí neľútostní banditia, ktorí chcú šerifa dostať? Aby ste to zistili, musíte tasiť svoje kolty! (teda karty!)
Počet hráčov: 4-7
Doba hrania: 20-40 min.
Vek hráča: 8+
Rok vydania: 2002
Cena: 11, 90 €Mesto Duchov - 1.rozšírenie
Dodge City: ľudnaté, chaotické, pulzujúce a nebezpečné mesto! Jeho salóny sú legendárne. Náhle zbohatnutie mesta prilákalo mnoho zločincov a prestrelky sú na dennom poriadku. Iba najodvážnejší z šerifov dokáže ochrániť zákon a poriadok. Dokážete obstáť v tejto výzve, alebo skončíte na celosvetovo známom cintoríne Boot Hill?

Prestrelky medzi vyhnancom a šerifom na Divokom západe začínajú byť prekliate nebezpečné. Hráči musia byť pripravený privítať gang Daltonov, zachovať chladnú hlavu počas zlatej horúčky a dať si skutočne pozor, keď prechádzajú mestom duchov!


Fistful - 2.rozšírenie
Nové rozšírenie Fistful prináša pätnásť nových kariet k hre Bang!. Pri hraní Fistfulu sa od začiatku druhého kola vždy otočí jedna karta z balíčku Fistful. Otočená karta ovplyvňuje všetkých hráčov po celé kolo a vždy účinkuje na všetkých hráčov. Na začiatku ďalšieho kola sa otočí ďalšia karta s iným účinkom. Ako bonus dostanete tri špeciálne postavy a dve karty k rozšíreniu High Noon(toto rozšírenie je súčasťou Mesta Duchov). Medzi novými postavami je napríklad Clause the Saint, ktorý ako Ježiško rozdáva hráčom karty, alebo Uncle Will môže akúkoľvek kartu zahrať ako Emporio. Divoký západ - 3.rozšírenie

Na svete je ďalšie rozšírenie legendárnej hry Bang! v českom jazyku: Divoký západ (Wild West Show). Balíček obsahuje 18 nových kariet: 10 kariet Divoký západ, 8 kariet postáv a pravidlá v českom i slovenskom jazyku vrátane dodatkov k pravidlám.
Nové karty odpovedajú svojmu názvu: Divoký západ. S týmto rozšírením bude základní hra opäť o niečo divokejšia a nové postavy sú veľmi nápadité. Môžete sa tu stretnúť so Zúrivou Dorotou, Madam Zuzanou alebo si zahrať rolu Teren Killa.Údolie tieňov - 4.rozšírenie (Česko-Slovenské)
Rozšírenie na ktoré ste tak dlho čakali je tu - Údolie tieňov. Dlho pripravované česko-slovenské rozšírenie obsahuje 20 kariet: 5 postáv, 10 hnedých, 3 modré a 2 zbrane. Čo viac k tomu povedať? Odvážite sa vstúpiť do Údolia tieňov a prekonať jeho nástrahy? Utečiete, obetujete sa pre druhého, zahráte si poker alebo vystavíte Odmenu? To všetko a omnoho viac vás čaká v tomto rozšírení.
Cena: 5€


 Zoznam kariet a viac informácii nájdete na tejto stránkeZlatá horúčka - 5. rozšírenie
Obsahuje:
- 8 nových postáv
- 24 kariet predmetov (budú kupované z banky pomocou nugettov)
- 30 zlatých nugettov
- Varianta hry Shadow (Tiene - mŕtvy sa zapájajú do hry)
- 1 rola - Odpadlík Shadow (Tieňový odpadlík - strieľa hlava nehlava)
Taliansko: 23.Októbra
Česko, Slovensko: rok 2012
El Dorado - Neoficiálne rozšírenie
El Dorado je miesto kde je zlato všade, ale keď sa ho pokúsite dotknúť, môžete zomrieť. Hrobár tam má mnoho práce. Obávajte sa ducha mŕtveho šerifa, pretože môžete zostať vo vezení na doživotie, skúste utiecť a Kavaléria po Vás pôjde. Keď sa snažíte brániť, zistíte, že máte mokrú muníciu. Tak vyvoláte diabla a uzavriete s ním krvavý kontrakt.
Obsahuje:
 - 17 kariet událostí
 - 1 kartu Hrobára
 - Pravidlá
Odkaz na stiahnutie nájdete v sekcii NA STIAHNUTIE!

Viac informácií nájdete na tejto stránke.